ORS 2011

"Otevřeno pro lidi"

Další ročník konference o otevřených systémech a svobodném softwaru se konala 21. října 2011 v Karviné v aule Slezské univerzity Na Vyhlídce. V nejbližší době vystavíme všechna videa a přednášky na náš web.

mapa Karviné - místo konání konference ORS

Zde si můžete stáhnout program ve formátu PDF.

Videa a přednášky

Zde naleznete videa a materiály z přednášek. Stále ještě na stránce pracujeme.

Organizátor, zaměření konference

Konferenci připravil Ústav informačních technologií SU OPF v Karviné. Konference je určena zejména široké odborné i neodborné  veřejnosti.  Hlavním cílem je propagace svobodného softwaru a jeho  možností v sítích. Součástí byly i praktické ukázky některých řešení a  možnost vyzkoušet si konfiguraci služeb či softwaru. Po skončení  konference bude vydán sborník příspěvků na CD (včetně ISBN).

Přípravný výbor (abecední pořadí)

• Marek Červenka, Slezská univerzita v Opavě
  • David Jančar, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné, Slezská univerzita v Opavě
  • Petr Korviny, Centrum informačních technologií, Slezská univerzita v Opavě